شرکت MR در زمینه زیست‌محیطی و حاکمیت اجتماعی محیط زیست، یکی از پیشروترین شرکت‌ها در میان تولیدکنندگان بزرگ دنیاست. از 17 هدف توسعه پایدار جهانی (SDGs) شرکت MR -با توجه به زمینه فعالیت خود- بر روی 6 هدف به صورت ویژه تمرکز دارد. استانداردهای مختلفی را نیز در این حوزه کسب کرده است. ISO 9001، ISO 14001، ISO 45001، KTA 1401 و استانداردها و تاییدیه‌های دیگر.
همه ما نیز در شرکت انرژان دغدغه‌های زیست محیطی داریم و از افراد و شرکت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، حمایت می‌کنیم. یکی از شرکت‌های همسو با ارزش‌های انرژان، فیکا است که یک برند تولید محصولات دوستدار محیط‌ زیست و طبیعی است که دغدغه‌ی اصلی آن حفظ محیط‌ زیست و مراقبت از طبیعت و تحویل درست آنها به نسل‌های بعد است. نکته دیگری که از نظر ما ارزشمند به نظر می‌آید، تولید بسیاری از محصولات این شرکت، توسط زنان سرپرست خانوار است. این موضوع اهمیت این کسب‌و‌کار را صد برابر می‌کند.
در برهه‌های زمانی مختلف و برای خرید هدیه -به‌ویژه برای همکاران خانم- به فیکا مراجعه می‌کنیم. برای آشنایی بیشتر شما با این مجموعه، داستان این مجموعه را از زبان خودشان نقل می‌کنیم:

محصولات فیکا رو از بین جذاب‌ترین‌ و باکیفت‌ترین‌‌ها انتخاب و اکثر تولیدکنندگان‌مون رو از شهرهای کوچیکی که بهشون سفر می‌کنیم دستچین کردیم. معتقدیم که با این محصولات می‌تونیم علاوه بر حفظ محیط‌زیست، به رشد و معرفی کسب‌وکارهای بومی و محلی هم کمک کنیم. این نقطه‌ی شروع ماست و قراره با ایده‌های کوچیک به ارتقای فرهنگ «سفر و‌ زندگی» کمک و برای نجات «محیط‌زیست» قدم‌های بزرگ برداریم.

در فیکا فقط محصول نمی‌فروشیم، بلکه قراره ارزش‌ها و باورهامون رو با شما شریک بشیم. آنچه که شما می‌خرید حاصل تجربیات ما از یک زندگی پایداره. ‌اینجاییم تا از تجربیات‌ خودش در حوزه‌ی محیط‌زیست با شما حرف بزنیم و آد‌م‌هایی که مثل ما فکر می‌کنند رو پیدا کنیم و یک دنیای زیبای بدون پلاستیک و زباله بسازیم. ‌محصولات ما مهمانان شما برای یک زندگی پایدار هستند. به زندگی پایدار با فیکا خوش آمدید.

در تلاشیم که در کنار ارتقای فرهنگ «سفر و زندگی»، حواس‌مون به مادرمون «زمین»، «محیط‌زیست» زیبامون و «کسب‌وکارهای محلی» باشه.

شما نیز در صورت تمایل برای خرید از این مجموعه می‌توانید به سایت و یا اینستاگرام آنها سر بزنید:

https://fikaeco.com

https://instagram.com/fika.ecofriendly