about us

درباره انرژان

شرکت انرژان نماینده رسمی گروه رینهازن و شرکت‌ها و برندهای زیرمجموعه این گروه از جمله MR و HighVolt در ایران است. همکاری بین شرکت‌های MR و انرژان از سال 2020 آغاز شد. در این سال شرکت انرژان به‌عنوان تنها همکار رسمی گروه رینهازن (Maschinenfabrik Reinhausen) فعالیت خود را شروع کرد.

با توجه به استراتژی‌های بلندمدت شرکت MR آلمان جهت گسترش خدمات خود به مشتریان ایرانی، شرکت «انرژان» به عنوان نماینده و تنها همکار رسمی، ارائه‌دهنده خدمات گروه رینهازن و شرکت‌ها و برندهای زیر مجموعه آن به تمامی شرکت‌های ایرانی از جمله نیروگا‌‌ه‌ها، شرکت‌های برق منطقه‌ای، شرکت‌های توزیع نیرو، کارخانجات و صنایع سبک و سنگین، شرکت‌های مشاوره، بازرگانی و سایر شرکت‌های فعال در حوزه‌ی برق، انرژی و صنایع تولیدی است.

 

تیم انرژان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق

همکاری مستقیم بین شرکت‌های ایرانی و گروه رینهازن، ارائه خدمات جامع و کامل به صنایع، معرفی آخرین دستاوردها و محصولات شرکت MR به بازار ایران و همچنین انتقال دانش و فناوری به داخل کشور از اهداف ما است.

تمامی شرکت‌های ایرانی در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی فنی یا بازرگانی در خصوص محصولات و خدمات گروه رینهازن و شرکت‌ها و برندهای زیرمجموعه از جمله Power Quality ،HighVolt ،CEDASPE ،CAPT ،MESSKO ،MR و RPC می‌توانند با همکاران ما در شرکت انرژان تماس حاصل نمایند.
HISTORY

تاریخچه انرژان

شرکت انرژان در سال 1398 و با هدف ارائه خدمات و محصولات گروه رینهازن به مشتریان ایرانی تاسیس شد. در 2 سال اول فعالیت به دلایل مختلف، ما به عنوان “مشاور رسمی گروه رینهازن” در ایران فعالیت ‌می‌کردیم. اما پس از گذشت 2 سال از آغاز فعالیت، گروه رینهازن به صورت رسمی شرکت انرژان را به عنوان نماینده رسمی خود در ایران انتخاب و معرفی کرد.

شرکت انرژان نماینده رسمی گروه رینهازن و شرکت‌ها و برندهای زیر مجموعه آن از جمله MR و HighVolt است

وقتِ دگرگونی

ما در شرکت انرژان معتقدیم همان‌طور که تحول دیجیتال باعث شکوفایی در بسیاری از صنایع دیگر شده است، صنعت برق ایران نیز باید همگام با صنایع برق و انرژی در دنیا، به سمت راهکارهای نوین حرکت کند. وقتِ دگرگونی به‌عنوان شعار و سرلوحه فعالیت‌های شرکت انرژان نیز بر همین اساس انتخاب شده است. سنسورهای هوشمند، سیستم‌های مانیتورینگ آنلاین و محصولات نوآورانه شرکت MR به شرکت‌های ایرانی در تحقق این موضوع کمک بسیاری خواهد کرد.

چشم انداز، ماموریت، ارزشها

چشم‌انداز ما در شرکت انرژان ایجاد شبکه‌ای پایدار، قابل اطمینان و پیشرفته در همه بخش‌های تولید، توزیع و بهره‌برداری در کشور است.

ماموریت شرکت انرژان این است که شبکه برق ایران با بهره‌گیری از محصولات قابل اطمینان همواره در نهایت پایداری و امنیت باشد. تامین محصولات باکیفیت و قابل اطمینان، ارائه مشاوره‌های لازم، انجام سرویس‌های پیشگیرانه تپ چنجر به صورت اصولی و در زمان مناسب و تاکید بر اهمیت استفاده از محصولات مانیتورینگ آنلاین از راهکارهای انرژان برای انجام این ماموریت است.

ارزش‌های ما

  1. شفافیت
  2. مسئولیت‌پذیری
  3. افزایش و انتقال دانش
  4. خدمات با کیفیت
Enerjan Team

تیم انرژان

SOCIAL MEDIA

شبکه های اجتماعی