یکی از اقشار زحمتکش اما آسیب‌پذیر در جامعه ما، کشاورزان هستند. به‌ویژه آن دسته از کشاورزان محلی که به دلایل مختلف دسترسی‌های کمتری نیز به بازار دارند. در بسیاری از موارد این کشاورزان مجبور می‌شوند محصولات خود را با قیمت‌های بسیار پایین به دلالان بفروشند. کشمون یکی از شرکت‌هایی است که به کمک کشاورزان آمده است. در نگاه اول به راحتی می‌توان گفت ما در این حوزه فعالیتی نداریم، پس مسئولیتی نیز در قبال آن نداریم. اما با نگاهی ژرف‌تر متوجه خواهیم شد همه کسب‌و‌کارها در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر مسئولیت دارند.

ما برای هدیه به میهمانان خود در نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق گزینه‌های متعددی را بررسی کردیم. فاکتورهای اصلی ما در شرکت انرژان برای انتخاب هدیه سازمانی، مواردی است که همیشه به آن پایبندیم: تولید داخلی، خلاقیت و جنبه حمایتی. از میان گزینه‌های مدنظر، یکی از بهترین انتخاب‌ها شرکت کشمون بود. برای آشنایی با کشمون متن زیر را از سایت آنها برداشتیم:

کشمون چیست؟

کشمون خودش زعفران یا هیچ محصول کشاورزی دیگه نمی کاره. محصولات کشاورزی رو از کشاورزها نمی خره که به شما بفروشه. بلکه اول کشاورزهایی رو که به روش های طبیعی و سنتی کشت و کار می کنن پیدا می‌کنه، کشاورزهایی که درباره کم آبی نگران هستن و حاضرن روش کشاورزی قدیمی شون رو تغییر بدن بعد در مرحله دوم این کشاورزها رو میاره توی دنیای آنلاین، کشمون.

به این طریق شما می تونین با اون ها آشنا بشین و ازشون خرید کنین. کشمون بر کشت و کار و آماده کردن محصول نظارت می‌کنه تا مطمئن باشه بهترین کیفیت زعفران به دست مصرف کننده می‌رسه.

همکاری با کشمون مزیت‌های مختلفی برای ما داشت:

  • ایجاد حس مثبت در میان همکاران شرکت انرژان
  • بازخورد بسیار مناسب از همکارانی که این هدیه را دریافت کردند
  • حمایت از کشاورزانی که دغدغه‌های زیست محیطی دارند
  • کمک به ایجاد یک زنجیره تامین صحیح
  • حمایت از یک استارتاپ خلاق و مفید
  • تقویت فرهنگ حمایت از تولید ملی در میان همکاران صنعت

اگر شما هم تمایل به همکاری با کشمون داشتید، می‌توانید از طریق سایت این شرکت با آنها ارتباط برقرار کنید:

https://www.keshmoon.com/