من شیما شریفی هستم.
دوره کارشناسی مدیریت بازرگانی را در دانشگاه شهید چمران اهواز و کارشناسی ارشد را در مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی اخذ کردم.

بیش از 10 سال سابقه کار بازرگانی داخلی و خارجی در صنایع مختلف و مشاوره برندینگ و بازاریابی را در کارنامه خود دارم.

تلاش من بر این است که فعالیت‌های تخصصی بازرگانی را با رویکرد ارتقاء برندینگ سازمان پیش ببرم. همچنین از دانش خود در این زمینه برای آرامش خاطر مشتریان و سازمان استفاده کنم. این مهم نیازمند یادگیری و تعامل روزانه با نیازهای مشتریان و همدلی و همراهی با اهداف سازمان است.

اهل مطالعه‌ام و به ادبیات و نوشتن علاقه دارم و روزانه حداقل یک‌ساعت را به آن اختصاص می‌دهم. از میان رشته‌های ورزشی، آنهایی را می‌پسندم که بیشتر به نیروی محرکه انسان متکی است. برای تاریخ و زبانشناسی ارزش ویژه‌ای قائلم و مطالعه زبان انگلیسی و کره‌ای نیز از علاقه‌مندی‌های من است.

از خصوصیات من می‌توان به خلاقیت، استقلال، همدلی، تعادل در درون‌گرایی و برون‌گرایی و پذیرنده تغییرات مثبت اشاره کرد. ارج گذاشتن به ارزش‌های اخلاقی برای من جایگاه ویژه‌ای در رفتار با خودم و تعامل با دیگران دارد.

هدف من در “شرکت انرژان“، پیشبرد اهداف و ارتقاء برند شرکت با کمک دانش و تجربیاتی است که از طریق تحصیل در دانشگاه، مطالعت جانبی و فعالیت در محیط‌های سازمانی مختلف کسب کرده‌ام.