در شهر مشهد متولد و تا اولین نقطه عطف زندگی، یعنی قبولی در دانشگاه در سال 1384 ساکن این شهر بودم. 9 سال بعدی زندگی من در دانشگاه صنعتی شریف گذشت. از قبولی در رشته کارشناسی مهندسی برق شروع شد، به کارشناسی ارشد رسید و تا اخذ مدرک دکترای مهندسی برق از این دانشگاه ادامه داشت. حتی امکان ادامه تحصیل در دانشگاه‌های آمریکا پس از پایان دوره کارشناسی نیز نتوانست بر تمایل من بر ماندن در ایران غلبه کند.

در تمام این مدت، حوزه پژوهشی و مقالات من در زمینه الکترونیک قدرت، ماشین‌های الکتریکی و به خصوص ترانسفورماتور بوده است. با توجه به تصمیم برای فعالیت در بخش صنعت پس از اتمام تحصیلات، در دوران دانشگاه فعالیت‌های حرفه‌ای خود را شروع کردم. در این مدت علاوه بر همکاری با پژوهشگاه نیرو، صنایع کیان ترانسفو، شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران و مرکز تحقیقات و فناوری‌های نوین، شرکت مهر انرژی را به همراه جمعی از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی کردم.

در شرکت مهر انرژی پروژه‌های مختلفی برای شرکت برق منطقه‌ای تهران و سازمان استاندراد اجرا شد که هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ بیزینسی تاثیر مثبتی در آینده کاری من داشت. مدیریت واحد فروش در شرکت مهندسی سنس آخرین مسئولیت من پیش از ثبت شرکت انرژان بود. در سال 1398 شرکت انرژان را به عنوان نماینده رسمی شرکت MR در ایران تاسیس کردم و از آن سال تاکنون به عنوان مدیر عامل، مسئولیت راهبری این شرکت را برعهده دارم.

در کنار قوانین الکترومغناطیس و اصول مدیریت، علاقه زیادی به تاریخ و فلسفه دارم. باور دارم اگر ما تاریخ بخوانیم و فلسفه بدانیم، دقیق تر می‌بینیم، دورتر می‌شنویم، بیشتر حس می‌کنیم و عمیق‌تر زندگی می‌کنیم.