سرویس تپ چنجر های تحت بار

سرویس تپ چنجرهای تحت بار

عملکرد قابل اطمینان ترانسفورماتورهای قدرت، به میزان قابل توجهی به کارکرد صحیح تپ چنجر وابستگی دارد. تپ چنجر نیز برای کارکرد قابل اطیمنان و پایدار باید مطابق با دستورالعمل‌ها و استانداردهای کارخانه سازنده، سرویس و نگهداری شود.

شرکت انرژان به منظور ایجاد شبکه‌ای پایدار، کامل‌ترین خدمات پشتیبانی و سرویس تپ چنجر را به مشتریان ایرانی ارائه می‌کند. تمامی شرکت‌های ایرانی برای انجام سرویس تپ چنجرهای تحت بار و خرید قطعات مورد نیاز خود می‌توانند با شرکت انرژان در ارتباط باشند. شما می‌توانید از طریق تکمیل فرم بالا با کارشناسان انرژان در ارتباط باشید تا به صورت رایگان، مشاوره‌های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

تیم خدمات پس از فروش شرکت انرژان آمادگی دارد تا علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی، سرویس دوره‌ای تپ چنجرهای تحت بار شرکت های برق منطقه‌ای، نیروگاه‌ها، صنایع و کارخانه‌جات را مطابق با آخرین دستورالعمل‌های شرکت MR انجام دهد.

همچنین با توجه به اینکه سرویس تپ چنجرهای MR حتما باید توسط متخصصین دارای مدرک معتبر PSP انجام شود، این آمادگی وجود دارد تا هماهنگی‌های لازم جهت اعزام متخصصین شرکت MR به ایران انجام شود. این متخصصین، تپ چنجرهای شرکت‌های ایرانی را مطابق با آخرین دستورالعمل‌ها و استانداردهای شرکت MR سرویس و به‌روز رسانی می‌کنند. لازم به ذکر است به طور معمول در هر سال، چند تکنسین و متخصص از شرکت MR برای انجام سرویس‌های دوره‌ای به ایران اعزام می‌شوند.

سرویس تپ چنجرهای تحت بار توسط شرکت MR